تبلیغات
خاکریز بچه مسلمون - بررسی اجمالی استراتژیکی حمله نظامی آمریکا به ایران
 
خاکریز بچه مسلمون
سلم لمن سالمکم سید علی / حرب لمن حاربکم سید علی
 
 

بر اساس گزارش استراتژیستین های نظامی هزینه حمله به ایران 1500برابر هزینه حمله به عراق برای آمریکاست.

آمریکا تا سال ۲۰۱۵ در تیررس موشک‌های بالستیک قاره پیمای ایران قرار می‌گیرد ...

حالا این به کنار ...

توهم حمله به ایران

بر اساس گزارش استراتژیستین های نظامی هزینه حمله به ایران 1500برابر هزینه حمله به عراق برای آمریکاست.

حالا این به کنار در کل دنیا چهارده نقطه استراتژیک داریم که به طور خدادادی دو تا از این نقاط دست ایرانه یعنی معادل یک هفتم نقاط استراتژیک دنیا. یکی از این نقاط تنگه ی هرمزه که اهرم فشاریه علیه استکبار جهانی به این دلیل که اگر حمله کنه اگه هیچی هم از دستمون بر نیاد حداقل کاری که می تونیم بکنیم اینه که یه نفتکش اونجا غرق کنیم که نتیجه اش می شه قطع شدن 65 درصد صادرات دنیا که به همین دلیل سایر کشورا فشار میارن به آمریکا و ... . دومین نقطه ی استراتژیک که دست ایرانه تنب بزرگ و تنب کوچیکه که راجع بش بحث می کنیم.

بعد حالا بنا بر گزارش و مقاله تاپ وار

پایگاه اینترنتی روسی "تاپ وار" در مقاله‌ای به بررسی گزینه مناقشه احتمالی ایران با اسرائیل و آمریکا پرداخته و ایران را پیروز نهایی در نبرد با آن‌ها ذکر کرده است.
به گزارش خاکریز بچه مسلمون به عقیده کارشناسا به چندین دلیل در صورت حمله، ایران پیروز میدانه:
 
1. اول این که این کشور به فناوری استلیز (رادار گریز) دسترسی داره و چندی پیش پهپاد آمریکا رو به دست آورده و فناوری اونو  کشف کرده. در نتیجه هواپیماهای رادار گریز واشنگتن دیگه این خصوصیت رو ندارن.  
 
2. دوم این که ایران به فناوری هدایت هواپیماهای بدون سرنشین و هدف گیری با موشک دسترسی داره و هشدار داده که فناوری مافوق سری هدایت پهپادها را هم رمزگشایی کرده . ایران نه تنها امکان ردگیری علائم ماهواره‌ای را دارد بلکه می‌تواند سیگنال‌های خود را به سیستم‌های فوق پیشرفته آمریکا بفرستد. وقتی بمب افکن‌های رادارگریز به اهداف خود در ایران نزدیک شوند آمریکا با امید به تخریب تاسیسات در این کشور موشکها را پرتاب خواهد کرد بدون این که در نظر بگیرد که وقتی موشک‌ها در هوا هستند ایران مختصات آنها را تغییر می‌دهد و آنها را به سوی اهداف دیگری می‌فرستد.  
 
3. سومین دلیلی که براساس آن آمریکا شکست خواهد خورد این است که دفع امواج الکترومغناطیسی و پرتابهای موشکی پایگاههای نظامی آمریکا و اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهند کرد.  
 
ایران موشک‌هایی دارد که به کلاهک‌های الکترومغناطیسی مجهز هستند و می‌توانند موج انفجار مخربی ایجاد کنند و همه تجهیزات الکترونیکی را درست در زمانی که موشکها توسط موشکهای ضد موشک سرنگون می‌شوند از کار بیندازند. درنتیجه تل آویو در تاریکی فرو می‌رود. نظامیان متوجه می‌شوند که اتفاقی رخ داده ولی هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند.  
 
باید گفت این سناریو جنگ جهانی سوم است که حتی به فکر اسرائیلی‌ها هم نرسیده است.  
 
4. چهارمین علت اژدرهایی هستند که ناوگان آمریکا را ازکار می‌اندازند و بعد ایران تنگه هرمز را مسدود می‌کند.  
 
5. پنجم این که ایران می‌تواند خطوط لوله نفتی عربستان را از کار بیاندازد و ذخایرنفتی آن را نابود می‌کند. درنتیجه قیمت نفت به 400 دلار و بیشتر می‌رسد! در نتیجه ابرتورمی ایجاد می‌شود که بازارها را فرا می‌گیرد و به تناسب درک مردم جهان از این حقیقت که دو سوم ذخایرنفت جهان نابود شده ارزش دلار به طورکامل از بین می‌رود.  
 
6. ششمین دلیلی که براساس آن ایران در جنگ پیروز می‌شود این است که بدون جنگ سایبری به هیچ جا نمی‌توان رسید. اگر آمریکا و اسرائیل سیستمهای رایانه‌ای تمام جهان را با ویروس استاکس نت آلوده کرده باشند ایران کد آن را تغییر داده و می‌تواند آن را برای حمله به زیر بنا‌های آمریکا و بقیه کشورهای پیشرفته به کاربرد.  
 
7. هفتمین مساله‌ای که کارشناسان غربی به آن اشاره می‌کنند وارد شدن دیگر کشورهای خشمگین از حملات اسرائیل و آمریکا به ایران، به میدان است.
 
8. هشتمین دلیل به مسلمانان مربوط می‌شود. موضوع از این قرار است که مسلمانانی که مدتهاست از آمریکا ناراضی هستند، نسبت به این حملات واکنش تندی نشان می‌دهند.
 
9. نهمین دلیل لینکه ایران شاهراه دریایی را در اختیار دارد.  
 
10. سرانجام دهمین دلیل پیروزی ایران در این جنگ فعال شدن روسیه، چین و هند است.  
 
پایگاه تاپ وار در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازد که بین ایران هسته‌ای و اسرائیل کدامیک خطرناکتر است؟ و پاسخ می‌دهد اسرائیل. برخی کارشناسان غربی معتقدند ایران دارای سلاح هسته‌ای نخواهد بود .ولی از نظر عده‌ای دیگر از ناظران، ایران اگر هم به سلاح هسته‌ای دست یابد آنرا فقط برای دفاع از خود به کار خواهد برد.  
 
پس این پرسش مطرح می‌شود که چرا حمله آمریکا و اسرائیل برای توقف برنامه هسته‌ای ایران بهترین گزینه نامیده می‌شود؟ شکی نیست که حمله اسرائیل یا آمریکا به ایران موجب بروز مناقشه منطقه‌ای گسترده‌ای می‌شود که تعداد زیادی از کشورهای جهان را درگیرآن خواهد کرد.  
درنتیجه به نظر می‌رسد آمریکا و اسرائیل فراموش کرده‌اند که خودشان می‌توانند مقصر اصلی یک سناریوی بد باشند. ضمن این که اسرائیلی‌ها از همین حالا پیامدهای اقتصادی این سناریو را احساس می‌کنند.

درسته جنگ تموم شده ولی مبارزه که هست

و ..بذار بهت بگم که تا وقتی اسلام حاکم نشده تا وقتی شرک و کفر هست مبارزه هست و در مسیر مبارزه پشت سید علی هستیم .

اینو هم بهت بگم که مبارزه رو تدبیر جلو میبره نه احساس.

 

داغ کن - کلوب دات کام 

نوع مطلب :
برچسب ها : ژئوپلوتیک، ژئوپولوتیک، ژئوپلیتیک، حمله نظامی، آمریکا، حمله آمریکا، حمله به ایران،

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه 1392/10/2 :: توسط : سربازسید علی
درباره وبلاگ
واگر راست می گویند پس چرا اینهمه«ماهواره» حریف این «ماهپاره» نمی شوند.
بسمله./نون والقلم...
ما هم اومدیم. گفتن تکلیفه. :نتیجه برامون مهم نیست.
اما بعد..
با توكل یر خدا و عزمی راسخ وارد فضای مجازی می شویم تا لبیك بر ندای هل من ناصر امام خامنه ای گوییم.
دشمنان سید علی بدانند كه امام ما تنها نیست زیرا سربازانش هستند...
واگر راست می گویند پس چرا اینهمه«ماهواره» حریف این «ماهپاره» نمی شوند.
من هم طلبه ای هستم چفیه ای بر دوش دارم که مال آقاست خانه ام هم بیت رهبری است خامنه ای هم پدرم . من هم ان شاءالله پسری صالح خواهم بود برایش کل وجودم فدای یک لحظه عمرش که اگر نبود این هوس بازان دیروز و امروز ما را در هوس ها غرق کرده بودند. فدایش شوم هم من هم پدر مادرم و هم کل فامیلم. بسوزند دشمنانش چون در پشت امام سرور مقتدا و... خدا
است.
و آدما میان و میرن
.......
وقتی به دنیا میاییم تو گوشمون اذون و اقامه می خونن
و
وقتی مردیم واسمون نماز می خونن
فقط به فاصله اذون و اقامه تو این مسافر خونه ایم...
میان ماندن و رفتن
ماندن، سنگ بودن است و رفتن، رود بودن
بنگر که سنگ بودن به کجا می رسد جز خاک شدن
و رود بودن به کجا می رود جز دریا شدن . . .
والعاقبه للمتقین
والسلام

مدیر وبلاگ: سربازسید علی
منوی اصلی
آرشیو مطالب
مطالب اخیر
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
چطور بود؟
برچسبها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بروز رسانی :
جستجو