تبلیغات
خاکریز بچه مسلمون - این پست برای کسانی هستش که در تلاشند تا جامعه غرب را جایگاه آرمانی برای زنان بیان کنند.
 
خاکریز بچه مسلمون
سلم لمن سالمکم سید علی / حرب لمن حاربکم سید علی
 
 

این پست برای کسانی هستش که در تلاشند تا جامعه غرب را جایگاه آرمانی برای زنان بیان کنند. منبع حرفمان هم ویکی پدیا هستش که توسط خود آمریکا اداره می شود.

این پست برای کسانی هستش که در تلاشند تا جامعه غرب را جایگاه آرمانی برای زنان بیان کنند. منبع حرفمان هم ویکی پدیا هستش که توسط خود آمریکا اداره می شود:


بنابر آمار مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌ها در آمریکا در سال ۲۰۰۷، ۳۵٪ دانش آموزان آمریکا...یی روابط جنسی رایج و فعالی داشتند و ۴۸٪ آنها حداقل یک بار روابط جنسی داشتند. این مقدار نسبت به دهه ۱۹۹۰ کاهش یافته‌است. اگرچه برخی از پژوهشگران اعلام کرده‌اند که سکس دهانی در بین نوجوانان افزایش پیدا کرده‌است. آکادمی طب کودکان در آمریکا، رفتارهای جنسی نوجوانان آمریکا را مشکل اصلی سلامت عمومی در آمریکا شناخته‌است. تخمین زده می‌شود از هر چهار رابطه جنسی بین نوجوان آمریکایی یکی از آنها منجر به بیماری مقاربتی می‌شود. همچنین میزان بارداری نوجوانان در آمریکا دو تا ده برابر کشورهای پیشرفته مشابه می‌باشد. بحث‌ها ومناقشات فروانی برای علت میزان بالای بارداری و رفتارهای جنسی نوجوانان آمریکایی وجود دارد برخی از تحقیقات نشان می‌دهد که رسانه‌ها نقش مهمی را دراین بین ایفا می‌کنند بطوریکه این تحقیقات نشان می‌دهد که ارتباط مستقیمی بین تماشای رفتارهای جنسی توسط نوجوانان و میزان فعالیتهای جنسی آن‌ها می‌باشد. به علت آماده نبودن نوجوانان از لحاظ احساسی و نداشتن آگاهی لازم در مورد رفتارهای جنسی اضطراب احساسی یکی از نتایج رفتارهای جنسی نوجوانان شده‌است. بطوریکه تحقیقات ارتباط بین رابطه جنسی در مرحله نوجوانی و استرس اضطراب در سنین بالاتر بخصوص دربین نوجوانان دختر رانشان می‌دهد. حدود ۸۳٪ دختران و ۹۱٪ پسران درسنین ۱۵ تا ۱۹ سال اعلام کرده‌اند که حداقل یک بار از روش‌های پیشگیری از بارداری در روابط جنسی خود استفاده کرده‌اند. بیشتر نوجوانان درآمریکا از اطلاعاتی آموزشی جنسی در مدارس ومراکز آموزشی بهره مند می‌باشند. اگرچه فشارهایی توسط جامعه محافظه کاران آمریکا بر دولت آمریکا برای محدود کردن آموزش روابط جنسی در مدارس وجود دارد.


پ ن: بدانید که اولین هدف غرب برای تبدیل ایران به همانند خود تغییر در نوع پوشش و حجاب بانوان ایرانی است که برخی ها به اسم مد آنرا به ایران وارد کرده اند.


منبع:من از ساپورت متنفرم


نوع مطلب :
برچسب ها :

ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 1392/08/14 :: توسط : سربازسید علی
درباره وبلاگ
واگر راست می گویند پس چرا اینهمه«ماهواره» حریف این «ماهپاره» نمی شوند.
بسمله./نون والقلم...
ما هم اومدیم. گفتن تکلیفه. :نتیجه برامون مهم نیست.
اما بعد..
با توكل یر خدا و عزمی راسخ وارد فضای مجازی می شویم تا لبیك بر ندای هل من ناصر امام خامنه ای گوییم.
دشمنان سید علی بدانند كه امام ما تنها نیست زیرا سربازانش هستند...
واگر راست می گویند پس چرا اینهمه«ماهواره» حریف این «ماهپاره» نمی شوند.
من هم طلبه ای هستم چفیه ای بر دوش دارم که مال آقاست خانه ام هم بیت رهبری است خامنه ای هم پدرم . من هم ان شاءالله پسری صالح خواهم بود برایش کل وجودم فدای یک لحظه عمرش که اگر نبود این هوس بازان دیروز و امروز ما را در هوس ها غرق کرده بودند. فدایش شوم هم من هم پدر مادرم و هم کل فامیلم. بسوزند دشمنانش چون در پشت امام سرور مقتدا و... خدا
است.
و آدما میان و میرن
.......
وقتی به دنیا میاییم تو گوشمون اذون و اقامه می خونن
و
وقتی مردیم واسمون نماز می خونن
فقط به فاصله اذون و اقامه تو این مسافر خونه ایم...
میان ماندن و رفتن
ماندن، سنگ بودن است و رفتن، رود بودن
بنگر که سنگ بودن به کجا می رسد جز خاک شدن
و رود بودن به کجا می رود جز دریا شدن . . .
والعاقبه للمتقین
والسلام

مدیر وبلاگ: سربازسید علی
منوی اصلی
آرشیو مطالب
مطالب اخیر
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
چطور بود؟
برچسبها
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بروز رسانی :
جستجو